Рюкзак шкіряний чорний міський.
Жіночий рюкзак виконаний з якісної шкіри PU чорного кольору. Рюкзак на одно відділення, спереду велика кишеня на блискавці з місткою кишенею. Бічні кишеньки для води. Ззаду рюкзака кишеня на блискавці. Рюкзак на підкладці, усередині є кишені один з них на блискавки, регульовані зручні лямки, тканинний широкий ремінь на плече. Вверху рюкзака зручна ручка. Подвійні міцні блискавки сріблястого кольору.
Параметри - висота 30 см, довжина 24 см, ширина 9 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 24 мм |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 30 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підлога | Жіночий |
| Тип | Міський |
| Кишені | Фронтальний, Бічні, Задній |
| Глибина | 9 см |
| Вікова група | Доросла |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 125 ₴








