
Шкільний рюкзак ранец для дівчинки 1 2 3 4 клас ортопедичний каркасний
1 800 ₴
- Готово до відправки
+380 (66) 335-34-99
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ранець для першокласниці ортопедичний каркасний Єдиноріг.
Шкільний рюкзак для дівчинки в перший клас. Рюкзак жорсткий, прекрасно тримає форму, зручний для дитини в перший клас. Якісні блискавки, спереду дві кишені на блискавках. Всередині одне велике відділення. Вгорі м'яка ручка. шлейки з внутрішньої сторони сітчасті. Бічні кишені на липучці. Спинка сітчаста дихаюча з ортопедичними подушечками. Світловідбивні елементи спереду і на кишенях рюкзака. Грудна стяжка для кращої фіксації рюкзака.
Параметри - висота 39 см, довжина 30 см, ширина 15 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Для дівчаток |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Висота | 39 см |
| Ширина | 30 см |
| Глибина | 15 см |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 800 ₴






