Шкільний рюкзак для хлопчика.
Шкільний рюкзак для хлопчика із улюбленими динозаврами. Рюкзак виконаний із щільного водовідштовхувального поліестру. У рюкзаку два великі відділення, спереду кишеня на блискавці, бічні кишені для води. Зверху рюкзак м'яка ручка і петля. Шлейки м'які сітчасті зручної форми. Спина ущільнена сітчаста. У рюкзаку грудна стяжка, світловідбиваючі стрічки.
Параметри – висота 40 см, довжина 32 см, ширина 22 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Для хлопчиків |
| Колір | Чорний |
| Висота | 40 см |
| Ширина | 32 см |
| Глибина | 22 см |
| Стан | Новий |
| Розмір | Великий |
| Особливості | Світловідбивні елементи, Нагрудний ремінь, Регульовані лямки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 150 ₴





