Молодіжний міський рюкзак для дівчат і хлопців.
Міський рюкзак виконаний зі щільної водовідштовхувальної тканини. У рюкзаку одне велике відділення, спереду кишені на блискавці та з клапаном. Бічні кишені для води. М'яка ручка петля, щільна спина, шлейки подвійні s-подібної форми. Усередині рюкзака відділення для планшета. Ззаду кишеня на блискавці. Бічні стяжки з двох сторін.
Розміри рюкзака - висота 43 см, довжина 31 см, ширина 15 см.
Брелок не йде в комплекті.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості | Лямки анатомічної форми, Водонепроникна тканина |
| Колір | Хакі |
| Глибина | 15 см |
| Висота | 43 см |
| Ширина | 31 см |
| Кишені | Фронтальний, Бічні, Задній |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴




