Стильний рюкзак для підлітка хлопчика середня школа.
Шкільний рюкзак для хлопчика підлітка, виконаний зі щільної водовідштовхувальної тканини поліестар. Рюкзак на два відділення, кожне на блискавці. Спереду велика кишеня на блискавці, і маленька кишеня на блискавці. Бічні кишені для води. Шлейки регулюються під зріст дитини, бічні стяжки. Вгорі м'яка ручка і ручка-петля. Усередині підкладка і кишеня для планшета.
Брелок не йде у комплекті.
Розміри - висота 44 см, довжина 30 см, ширина 16 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 44 см |
| Глибина | 16 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості | Регульовані лямки |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 30 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 300 ₴







