Чоловічий шкіряний слінг міні-рюкзак.
Зручна містка чоловіча сумка виконана з екошкіри, має два великих відділення, кожне на блискавці. Ззаду і спереду кишені на блискавці. Усередині підкладка і кишені. Зручна широка ручка через плече, можна носити, як міні-рюкзак. Спереду отвір для навушників. Якісна фурнітура.
Розміри - висота 28 см, довжина 18 см, ширина 6 см
Колір чорний.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | Відділення для дрібних грошей, 2 основних, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | Великий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴









