Рюкзак чорний міський жіночий стильний.
М'який жіночий рюкзак з екошкіри для дівчини. Рюкзак місткий на одне відділення, закривається на блискавку, спереду дві бічні кишені на блискавках і кишені для води. Ззаду на рюкзаку кишеня на блискавці. У комплекті йде ремінець на плече рюкзак можна носити як сумку. Шкіряна ручка для руки.
Розміри - висота - 34 см, довжина - 26 см, ширина 10 см


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 34 см |
| Ширина | 26 см |
| Глибина | 10 см |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Жіноча |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 150 ₴





