Стильний рюкзак у школу в клітку
Яскравий оригінальний рюкзак у шахівницю. Рюкзак легкий зручний із оригінальними принтами. Виконаний із поліестру водовідштовхувального. Рюкзак на одне відділення, спереду кишеня на блискавці із декоративними застібками. У рюкзаку бічні стяжки та грудна стяжка.
Параметри – висота 45 см, довжина 32 см, ширина 12 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 45 см |
| Глибина | 12 см |
| Кишені | Бічні, Фронтальний |
| Особливості | Водонепроникна тканина, Грудна стяжка, Лямки анатомічної форми |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 32 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴




