Сумка жіноча маленька на плече
Маленька сумка жіноча в стилі Зара. Сумочка на одне відділення, закривається на блискавку та магнітну кнопку, усередині сумка на підкладці. Сумочка зручна, м'яка, містка.
Кольори у наявності - чорний, бежевий, оранжевий, зелений
Параметри по сумці – довжина 21 см, висота 13 см, ширина 6 см, довжина ланцюжка 65 см




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Різні кольори |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина ручок | 65 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴








