
Рюкзак для дівчинки дитячий Pop it антистрес із вушками ведмедика
520 ₴
- Готово до відправки
+380 (66) 335-34-99
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак із вушками ведмедик PoP it антистрес на 2-4 роки
Яскравий барвистий дитячий рюкзак для дівчинки з поп-дат райдужний та вушками. Рюкзак виготовлений зі шкірозамінника, спереду пупирка-антистрес. Рюкзак легкий, м'який, приємний на дотик. Ззаду рюкзака регульовані шлейки, рюкзачок закривається на блискавку, усередині підкладка.
Кольори в наявності — фіолетовий, малиновий
Розміри — висота 23 см, довжина 18 см, ширина 9 см




Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Рюкзак |
| Стать | Для дівчаток |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Кількість відділень | 1 |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 18 см |
| Висота | 23 см |
| Глибина | 9 см |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 520 ₴





