Модна жіноча сумка на ланцюжку на плече.
Сумка виконана з екошкіри, легка м'яка зручна, легкий регульований ланцюжок на плече. Сумка закривається на блискавку і магнітну кнопку. Усередині сумки підкладка і маленька кишеня для дрібниць.
Колір чорний.
Параметри по сумці - довжина 28 см, висота 20 см, ширина по дну 8 см, довжина ланцюжка 115 см регулюється
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Підкладка | Так |
| Висота | 200 мм |
| Ручки | Немає |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Розмір | Середній |
| Ширина | 80 мм |
| Форма | Квадратна |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Стиль | Casual |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Чорний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Плечовий ремінь | Так |
| Відділення | 1 основний |
| Довжина | 280 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 880 ₴






